Bu kategorimizde birbirinden güzel Bilim Kurgu Hikayelerini okuyabilirsiniz.

Hikaye Sitemize Arama Yaparak Ulaşabilmek İçin

Hikaye Sitemize Arama Yaparak Ulaşabilmek İçin

https://degarado.com/ hikaye okuma sitemizin kaliteli hikayelerine ulaşmak için hikaye araması yaparak ulaşabilirsiniz. Hikaye araması yaparken aşağıda verilen bazı hikaye etiketlerini kullanabilirsiniz. Bu hikaye arama etiketleri ile sitemizde bulunan en güzel hikayelere kolayca ulaşabilirsiniz.

Bazı hikaye etiketleri,

hikaye, hikaye oku, hikaye yaz, hikaye okumak, hikayeler, hikayelerimiz, hikayelerimizden, hikaye arşivleri, hikaye içerikleri, öykü, öykü oku, öykü arşivleri, öykü içerikleri, masal, masal oku, masal okumak, masal yaz, masal arşivleri, masal içerikleri, ahlaki hikayeler, düşündürücü hikayeler, en güzel hikayeler, (daha&helliip;)

0 Yorum

Hikaye; Ne, Neden, Nasıl, Neye Göre 3. Bölüm

Hikaye; Ne, Neden, Nasıl, Neye Göre 3. Bölüm

Hikaye Oku; Kendime geldiğimde o yapının içindeydim nasıl geldim kim getirdi bilmiyordum, dışardan şeffafımsı görünen yapının içi tam bir cümbüştü sanki farklı bir mekan gibi, oda yok sadece büyük ama çok büyük kapalı mekan ama gökyüzünün rengi kahverengi toprak gibi, toprağının rengi mavi gökyüzü gibi, nebatın rengi karışık her renk var tam anlamıyla büyük bir zıtlık görüyordum ama işlevleri aynıydı, hepsi kendi yaradılış amacını yerine getiriyordu. (daha&helliip;)

0 Yorum

Hikaye; Ne, Neden, Nasıl, Neye Göre 2. Bölüm

Hikaye; Ne, Neden, Nasıl, Neye Göre 2. Bölüm

Hikaye Oku; Uyandığımda bir hayli zaman geçmiş olduğunu fark ettim fenerimin lambası baya zayıflamış ve pillerinin bitmek üzere olduğunu fark ettim, birde fark ettiğim bir şey vardı uyumadan önce, mağara dardı ve sıkışmıştım ama şimdi öyle miydi kocaman geniş ve ferah bir yerde uyandım ortam karanlık ama tan zamanı güneşin ışıkları yeni yeni aydınlatır ya doğduğu zaman,  işte öyle bir tatlı karanlık vardı, etrafımı az çok fark ediyordum. (daha&helliip;)

0 Yorum

Hikaye; Ne, Neden, Nasıl, Neye Göre 1. Bölüm

Hikaye; Ne, Neden, Nasıl, Neye Göre 1. Bölüm

Hikaye oku; Bütün gün çalışmaktan yorulmuş önceki günler gibi sonunda hafta tatili gelse de biraz dinlensem arzusu vuslata gelme vaktiydi, günlerden Pazar. Bugün ne yapsam diye düşünürken gözüm evin avlusundaki bisiklete takıldı ve aklımdan o an bir fikir belirdi olabilir neden olmasın hemen bazı ihtiyaçlarımı sırt çantasına doldurarak bisikletime atlayıp bir doğa gezisi yapmak için plansız projesiz bir günlük macera neyim eksilirdi pusulam yok kafam nereye dönerse yönüm ora, pedalı büyük bir heves ve nereye gideceğimi bilmeyerek heyecanla ama istikrarlı kendimi yormadan ve kondisyonumu zorlamadan çevire çevire kasabanın dışına doğru sürüyordum, baya bi zaman sonra bir pınarın başında serinlemek için durdum, durmaz olaydım yoksa iyi ki durdum mu deseydim bilemedim zira başıma gelenlerin iyi veya kötü olduğunu hala düşünüp kararını veremiyorum, buna siz karar verin. (daha&helliip;)

0 Yorum

“Silewro Etkisi” Hikayesi  2. Bölüm

“Silewro Etkisi” Hikayesi  2. Bölüm

Hikaye Oku: Sur duvarında yüksek voltajlı elektro manyetik kesici ışın ile sığabilecekleri bir delik açtıktan sonra şehre sızan askerler hep bir arada kalacak şekilde bitişik olarak ilerliyorlardı şehrin merkezine yaklaştıkça merak ve endişe birbirine karışıyor ve yoğunluğu korku alıyordu. Bu arada etrafta ne bir ceset görebiliyorlardı nede canlı birini. (daha&helliip;)

0 Yorum

“Silewro Etkisi” Hikayesi 1. Bölüm

Silewro Etkisi” Hikayesi 1. Bölüm

Evren, galaxy ve uzay bilemeyeceğimiz kadar büyük ve gizemlerle dolu. Ama bu kadar büyük olan bir uzayda nasıl olur da “insan” yalnız olduğunu düşünüp kendini yüceltebilir?, garip. Oysa insanlar tarihin başlangıcından beri hep dış uzaydan bir çok gezegenden varlıklarca ziyaret edilmişlerdir. Tabi ki ne amaçla geldikleri veya ne kadar süre kaldıkları, hatta hala burada aramızda yaşamadıkları tam bir muammadır. (daha&helliip;)

0 Yorum

Hikaye Oku; “21 PSYCHE”

Hikaye Oku; “21 PSYCHE”

– Fausto Carlino hanginiz?

Yattığım yerden önce ayakkabılarını gördüm. Yürürken ses çıkarmaması için tabanları özellikle zımparalanmış, parlak rugan ayakkabılardı bunlar. Sokakta uyuyan evsizlere sessizce yaklaşmak ve onların uyanıp kaçmalarına fırsat vermemek için tasarlanmışlardı. Apoletlerinde “PICKER” yazan buz mavisi gömleği ve lacivert kumaş pantolonundan oluşan üniformasıyla iri yarı bir toplayıcı, yattığım ranzanın yanında dikilmiş, soran gözlerle kırk kişilik koğuşa bakıyordu. (daha&helliip;)

0 Yorum

Hikaye Oku: Dijital Kedi

Hikaye Oku: Dijital Kedi

Kardeşleri oynarken onları izleyen bu küçük kedinin adı Mestan’dı. Ona bu adı evine geldiği sahibinin yavrusu olan insan vermişti. Mestan bu küçük insanı çok seviyor, onu annesi sanıyordu. Ama ne yazık ki annesi olamazdı çünkü o erkek bir insandı. Ne yapsın annesini hiç görmemişti ki! Annesi kardeşlerini ve kendisini doğururken ölmüştü. Şimdi bu yeni geldiği evde tek kedi kendisiydi. Buraya sadece betonların olduğu bir yerden gelmişti. Orada tek değildi. Kardeşleri de vardı. Eski sahibi onu buraya getirmişti. Çünkü bu yeni evinin sahibi yaşlı amca bir yavru kedi istemişti. (daha&helliip;)

0 Yorum

Hikaye Oku; “Robot Kartal”

Hikaye Oku; “Robot Kartal”

Hikaye Oku; Profesör Jack Stingo, Üniversitedeki görevinden arta kalan zamanlarda laboratuvar haline getirdiği evinin bodrum katında çeşitli deneyler yapıyor, yeni buluşlar gerçekleştirmeye çalışıyordu. Son birkaç yıldır bütün dikkatini robot kartal yapımına vermiş ve çalışmalarını bu yönde yoğunlaştırmıştı. Gerçi şimdiye kadar iki robot kartal yapmış ve bunları şehrin varoşlarındaki evinin geniş bahçesinde uzaktan kumanda ederek uçurmuştu, ama onun asıl amacı bu değildi. (daha&helliip;)

0 Yorum

İçeriğin sonu

Yüklenecek başka sayfa yok