Hazine ve Defineler ile ilgili az bilinen veya hiç bilinmeyen macera, gizem ve umut dolu hikayeleri bu bölümden okuyabilirsiniz. Ülkemiz insanında hazine bulmaya yönelik çok yaygın bir düşkünlük söz konusudur. Bundan dolayı hazineler ile ilgili çok sayıda hikaye türemiştir. Bu hikayelerin bazısı gerçekten çok korkunç olabildiği gibi bazıları da gerçekten çok komik olmaktadır. Elbette hazine arama ile ilgili tüm dünya insanlarında bulunan yaygın bir sevda yüzünden çok sayıda define serüvenleri içeren filmlerde çekilmiştir. Hafızalara kazınan bu filmlere örnek olarak 1985 yılında çekilmiş olan Define Avcıları ve İndiana Jones serisi akla gelmektedir.

Sizlerinde hazine ve define ile ilgili hikayeleriniz varsa yayınlanmak üzere sitemize gönderebilirsiniz.

Hikaye Sitemize Arama Yaparak Ulaşabilmek İçin

Hikaye Sitemize Arama Yaparak Ulaşabilmek İçin

https://degarado.com/ hikaye okuma sitemizin kaliteli hikayelerine ulaşmak için hikaye araması yaparak ulaşabilirsiniz. Hikaye araması yaparken aşağıda verilen bazı hikaye etiketlerini kullanabilirsiniz. Bu hikaye arama etiketleri ile sitemizde bulunan en güzel hikayelere kolayca ulaşabilirsiniz.

Bazı hikaye etiketleri,

hikaye, hikaye oku, hikaye yaz, hikaye okumak, hikayeler, hikayelerimiz, hikayelerimizden, hikaye arşivleri, hikaye içerikleri, öykü, öykü oku, öykü arşivleri, öykü içerikleri, masal, masal oku, masal okumak, masal yaz, masal arşivleri, masal içerikleri, ahlaki hikayeler, düşündürücü hikayeler, en güzel hikayeler, (daha&helliip;)

0 Yorum

Çok Güzel Bir Hikaye; “Altın Böcek”

Çok Güzel Bir Hikaye; “Altın Böcek”

Hikaye Oku;

O da nesi! O da nesi! Dans ediyor adam delirmiş gibi!
Tarantula sokmuş onu.
Yanlış Yanlış Üstüne.

Bundan yıllar önce, William Legrand adlı biriyle dostluğum olmuştu. Huguenot isminde köklü bir aileden geliyordu ve bir zamanlar epey varlıklıyken birbirini izleyen talihsizlikler sonucu yoksul düşmüştü. Başına gelen felaketlerden sonra çevresi tarafından aşağılanmak istemediğinden, atalarının kenti New Orleans’tan ayrılıp Güney Carolina dolaylarındaki Charleston yakınlarında bulunan Sullivan Adası’na yerleşmişti. (daha&helliip;)

0 Yorum

İçeriğin sonu

Yüklenecek başka sayfa yok