Sizden Gelenler Kategorisi; Sitemizde yazılarını okuyucularla paylaşmak isteyen takipçilerimizin köşesidir.

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek, daha çok okuyucuya ulaşabilmek çocuklarımıza ve gençlerimize okuyup yazmayı sevdirerek alışkanlık kazandırmak, geleceğin yazarlarını ortaya çıkarabilmek ve bu konuda daha başarılı olabilmek için gayretle çalışmaya devam ediyoruz. Birlikte başaracağımıza inanıyoruz. Lütfen yazılarınızı bizlerle paylaşın, yazmaktan korkmayın.

Sizlerde yazılarınızı, hikayelerinizi ve başınızdan geçenleri her geçen gün büyüyen büyük bir toplulukla paylaşmak isterseniz, bu bölümden bizlere yazabilirsiniz.

Çanakkale Gerçek Hikayeleri

Çanakkale Gerçek Hikayeleri

Çanakkaleyi Bir de Gazi Duran Erdal’dan Dinleyelim

Arkadaşlar bu yazı üstünde hiç bir düzenleme yapılmamıştır. Olduğu gibi yayınlanmıştır. Duyguyu hissedebilelim, belki okurken o anları yaşayalım diye. Ağlamamak ne mümkün.

Seyitalioğullarından Duran Erdal (1896 İsbile-1985)
Birinci Dünya harbine ve Kurtuluş savaşına katılmış ulu bir gazimizdir. (daha&helliip;)

0 Yorum

Hikaye Sitemize Arama Yaparak Ulaşabilmek İçin

Hikaye Sitemize Arama Yaparak Ulaşabilmek İçin

https://degarado.com/ hikaye okuma sitemizin kaliteli hikayelerine ulaşmak için hikaye araması yaparak ulaşabilirsiniz. Hikaye araması yaparken aşağıda verilen bazı hikaye etiketlerini kullanabilirsiniz. Bu hikaye arama etiketleri ile sitemizde bulunan en güzel hikayelere kolayca ulaşabilirsiniz.

Bazı hikaye etiketleri,

hikaye, hikaye oku, hikaye yaz, hikaye okumak, hikayeler, hikayelerimiz, hikayelerimizden, hikaye arşivleri, hikaye içerikleri, öykü, öykü oku, öykü arşivleri, öykü içerikleri, masal, masal oku, masal okumak, masal yaz, masal arşivleri, masal içerikleri, ahlaki hikayeler, düşündürücü hikayeler, en güzel hikayeler, (daha&helliip;)

0 Yorum

Aşk Hikayeleri “Su Perisi”

Aşk Hikayeleri “Su Perisi”

Toy bir oğlandı. Memleketinden ilk dışarı çıkıyordu. Daha dünyada olup bitenlerden haberi yoktu. İstanbul’da hukuk fakültesinde tahsile başlamış, kendi küçücük dünyasında debelenip duruyordu. Herşey onun için yeniydi, her gün yeni bir şeyle karşılaşıyor, bazen intibak etmekte güçlük çekiyor, her şeye rağmen mutlu, hiç olmadığı kadar kendini hür ve bağımsız hissediyordu. Aile baskısı, okul disiplininin ağır yükü sırtından kalkmıştı. İlk ergenliğe girdiği yıllardı, onun bu ilk aşk macerasıydı.

(daha&helliip;)

0 Yorum

İçeriğin sonu

Yüklenecek başka sayfa yok